Tančíme spolu

Zajímá vás, kdy tančíme? Přihlaste se tlačítkem a budu vás o všem informovat.

málková tanec
málková tanec
Málková - tanec

Aktuálně

Přesouváme se do studia Santóša

Nejbližší termín: 3. 10. 2023

Čas: 18:15 - 20:15

 (Pravidelně tančíme úterky v sudých týdnech.)

Cena lekce: 300 Kč (při zakoupení permanentky - 250 Kč/lekci)

Místo konání: Studio Santóša, Svatovojtěšská 2835, Havlíčkův Brod - nutné se předem přihlásit přes rezervační systém studia Santóša

Pro více informací na tel.: 732 352 716, email: michaela@michaelamalkova.cz

S sebou si vezměte: Pohodlné oblečenína tanec, nejlépe šaty či sukni, deku na přikrytí při relaxaci a podložku, šátek. Tančí se naboso.

"Protanči se k radosti"

Milé ženy, přijďte tančit, odpočinout si, načerpat energii, vypustit emoce, setkat se s dalšími ženami v podpůrném kruhu. Každá žena potřebuje něco jiného. Právě tak, jak jsme jiné, můžeme prožívat tanec podle svého. 

Loona dance, podle kterého tančíme, rozvíjí zdravé ženské kvality. Tento tanec je jakýmsi mono pohybem, skrze který se propojíme s naším lůnem, dělohou a naším centrem životní energie (oblast hráze).

Program je zaměřen komplexně na posilování pánve a pánevního dna. Nepředpokládá se zkušenost s tancem. Lekce jsou vhodné pro ženy v jakémkoliv věku.

TANEC DĚLOHY A CVIKY MOHOU PŘI PRAVIDELNÉM CVIČENÍ A TANCI ZMÍRNIT AŽ ODSTRANIT NÁSLEDUJÍCÍ:

- menstruační bolesti, nepravidelnost menstruace, gynekologické potíže
- problémy s otěhotněním, v těhotenství a při porodu
- bolesti bederní oblasti, kyčlí
- pomáhá k intenzivnějšímu prožívání pohlavního styku a zlepšení sexuálního života

Budeme tančit ve stylu orientu a Afriky, havaje, pravohemisférového tance aj. Zapojíme hlas. Dozvíte se základní informace o pánevním dnu, o použitých rostlinných esencích podporujících ženskou energii, propojíme se s dělohou skrze zvuk, kresbu, vizualizaci nebo dech.

Jak to vše začalo?

Od přírody jsem dostala dar tvořit umění ve více podobách. Od malička miluji tanec, tvoření, malování a zpěv. Tanec mě sice provázel od malička, avšak jako profesi jsem si vybrala výtvarnou tvorbu.

V roce 2013 (a i dřív) jsem měla problémy s nepravidelnou menstruací a dokonce jsem měla i několikaměsíční výpadky. Věděla jsem, že musím posílit svou ženskost. Ale jak se to dělá? To jsem vůbec netušila.

Měla jsem však touho změnit můj zdravotní stav přirozenou cestou, když mi doktoři nepomohli. A tak přišla informace, že exituje Loona dance, který se posiluje ženskou energii a uzdravuje na mnoha rovinách. Zajásala jsem.

Navštívila jsem první lekci tance a naprosto jsem se zamilovala. Nikdy předtím jsem nepotkala nic pro mě tak přirozeného a mohla jsem tančit svobodně bez toho, aniž by mě někdo posuzoval. Další setkání s tímto tancem byl víkendový seminář Jsem žena od zakladatelky Loona dance Lucie Kupcové. A víte co se stalo? Od toho víkendu mám pravidelnou  menstruaci.   

Následně jsem nastoupila do akademie Loona dance. Loona dance mi naprosto změnil život. Musím říct, že před 10 lety by mě ani ve snu nenapadlo, že můžu tančit před lidmi naprosto svobodně a bez posuzování. Loona dance mě naprosto nadchl, a proto ho předávám dál na svých lekcích. Lekce vedu od roku 2015. Nejdříve jsme tančily s miminky a nyní vedu lekce pouze pro ženy.

Probudila jsem v sobě vášeň, fascinaci tancem, díky kterému můžeme být velice jednoduše přítomné a můžeme se léčit příjemnou formou.

tančíme spolu