Tančíme spolu

Oslava tancem

Kdy: 23. 6. 2024

Čas: 17:00 - 20:00

Cena: 300 Kč (Nemáš finance? Ozvi se mi, společně to vyřešíme.)

Místo konání: Horní Mlýn Chotěboř

Pro více informací na tel.: 732 352 716, email: michaela@michaelamalkova.cz

S sebou si vezměte: Pohodlné oblečení na tanec, nejlépe šaty či sukni, deku na přikrytí při relaxaci a podložku (možná budeme venku). Dobroty na náš společný stůl. Tančí se naboso.

Závěrečná oslava

Letos na jaře jsem se rozhodla ukončit vedení lekcí, které vedu několik let.

Přijď mě podpořit na závěrečné oslavě plné tance, hudby, dobrot. Oslavme společně krásu pohybu, který nám přináší uvolnění a radost. 

Přihlášení stačí přes tento formulář na můj email.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
ženské lázně

Ženské lázně

Zajímá vás, kdy tančíme? Přihlaste se tlačítkem a budu vás o všem informovat.

málková tanec
málková tanec
Málková - tanec

Ženské lázně

Nejbližší termín: 28. 5. 2024

Poslední termín: 11. 6.

Čas: 18:15 - 20:15

Cena lekce: 300 Kč (při zakoupení permanentky - 250 Kč/lekci)

Místo konání: Studio Santóša, Svatovojtěšská 2835, Havlíčkův Brod - nutné se předem přihlásit přes rezervační systém studia Santóša

Pro více informací na tel.: 732 352 716, email: michaela@michaelamalkova.cz

S sebou si vezměte: Pohodlné oblečenína tanec, nejlépe šaty či sukni, deku na přikrytí při relaxaci a podložku, šátek. Tančí se naboso.

"Protanči se k radosti"

Milá ženo, potřebuješ dobít baterky? Věnovat si chvilku péče?

Ženské lázně jsou pro každou ženu, která chce zdravý menstruační cyklus, zdravou dělohu, víc chuti na se , ale také která si potřebuje odpočinout, zrelaxovat nebo nabít energii. Setkání jsou pokaždé unikátní, vedená v jemnosti a přináší ženám vždy, co potřebují.    

Co tě čeká? Na každém setkání nás provází krásná hudba, tanec, relaxace, vůně, péče a další příjemné prožitky, které nás ženy dokáží příjemně vyladit a zregenerovat. To vše v podpůrném kruhu dalších žen.

Setkáš se s prožitkovým tancem a tancem Loona dance, který rozvíjí zdravé ženské kvality a vede nás k propojení s naší ženskou podstatou.

Nepředpokládá se zkušenost s tancem. Lekce jsou vhodné pro ženy v jakémkoliv věku. Po domluvě jsou vítané i těhotné ženy, které se mohou naladit na své miminko.

TANEC DĚLOHY A CVIKY MOHOU PŘI PRAVIDELNÉM CVIČENÍ A TANCI ZMÍRNIT AŽ ODSTRANIT NÁSLEDUJÍCÍ:

- menstruační bolesti, nepravidelnost menstruace, gynekologické potíže
- problémy s otěhotněním, v těhotenství a při porodu
- bolesti bederní oblasti, kyčlí
- pomáhá k intenzivnějšímu prožívání pohlavního styku a zlepšení sexuálního života

Budeme tančit ve stylu orientu a Afriky, havaje, pravohemisférového tance aj. Zapojíme hlas. Dozvíte se základní informace o pánevním dnu, o použitých rostlinných esencích podporujících ženskou energii, propojíme se s dělohou skrze zvuk, kresbu, vizualizaci nebo dech.

Jak to vše začalo?

Od přírody jsem dostala dar tvořit umění ve více podobách. Od malička miluji tanec, tvoření, malování a zpěv. Tanec mě sice provázel od malička, avšak jako profesi jsem si vybrala výtvarnou tvorbu.

V roce 2013 (a i dřív) jsem měla problémy s nepravidelnou menstruací a dokonce jsem měla i několikaměsíční výpadky. Věděla jsem, že musím posílit svou ženskost. Ale jak se to dělá? To jsem vůbec netušila.

Měla jsem však touho změnit můj zdravotní stav přirozenou cestou, když mi doktoři nepomohli. A tak přišla informace, že exituje Loona dance, který se posiluje ženskou energii a uzdravuje na mnoha rovinách. Zajásala jsem.

Navštívila jsem první lekci tance a naprosto jsem se zamilovala. Nikdy předtím jsem nepotkala nic pro mě tak přirozeného a mohla jsem tančit svobodně bez toho, aniž by mě někdo posuzoval. Další setkání s tímto tancem byl víkendový seminář Jsem žena od zakladatelky Loona dance Lucie Kupcové. A víte co se stalo? Od toho víkendu mám pravidelnou  menstruaci.   

Následně jsem nastoupila do akademie Loona dance. Loona dance mi naprosto změnil život. Musím říct, že před 10 lety by mě ani ve snu nenapadlo, že můžu tančit před lidmi naprosto svobodně a bez posuzování. Loona dance mě naprosto nadchl, a proto ho předávám dál na svých lekcích. Lekce vedu od roku 2015. Nejdříve jsme tančily s miminky a nyní vedu lekce pouze pro ženy.

Probudila jsem v sobě vášeň, fascinaci tancem, díky kterému můžeme být velice jednoduše přítomné a můžeme se léčit příjemnou formou.

tančíme spolu