Soukromá hodina

  • Pokud se nechcete nebo nemůžete zúčastnit skupinových kurzů, nabízím soukromé hodiny na Vysočině.
  • Probereme, co vás pálí. Vždy jsem plně k dispozici a maluji či kreslím se svými klienty, dle potřeby.

Kontakt

MgA. Michaela Málková

+420 732 35 27 16
michaela@michaelamalkova.cz

Reference na mé kurzy

Já jsem se s akvarelem setkala před lety a dokonce se s ním učila v rámci studia. Ale až u tebe na kurzu jsem konečně pochopila, jak s ním zacházet a jak skutečně použít to, co tato technika nabízí. Moc děkuji za skvělý kurz. A s bonusem tebe, jako naprosto úžasné, trpělivé, vlídné a vtipné lektorky. 🙂 Díky moc
Gabriela K.
Rozhodla jsem se jít do kurzu kreslení pro začátečníky s Míšou, i když jsem začátečník úplně nebyla. Chtěla jsem obnovit zvyk kreslení i v tuhle dobu, když mám kvůli dětem času málo, a taky jsem chtěla být mezi lidmi s podobným zájmem. Nelitovala jsem toho! Naopak kurz byl pro mě skvělé "opáčko" věcí, které jsem už tehdy uměla, dal mi taky spoustu nových podnětů (které byly pro mě inspirativní i v jiných oblastech života, třeba ve zpěvu!) a hlavně splnil můj cíl, obnovit chuť a radost z kreslení - na kterou člověk snadno zapomene, když to nedělá. Kurz tedy velmi doporučuji jak těm, kdo v životě nikdy nekreslili a třeba si o sobě myslí, že "kreslit neumí" (mohli byste být překvapeni!), tak těm, kdo chtějí znovu probudit své tvořivé chutě a taky se v tom vylepšit po technické stránce.
Marta Sartori
Akvarelový kurz mne opravdu nadchnul. Dostala jsem ho jako dárek a nečekala, že se mi kurz bude tolik líbit a že mi malování půjde. Tedy nešlo samo, v druhé lekci - malování krajinky, jsem se musela opravdu kousnout, protože jsem měla pocit, že obrázek nenamaluji. Ale zvítězila jsem. Navíc, vnímám, jak jsem se během těch tří lekcí zlepšila. Takže Míšo moc děkuji za dárek i za vedení a těším se na pokračování.
Iva P.