Vodní motivy 1+1
Online akvarelové kurzy
Namalujte si moře
+ Kapky na skle
- 2 Kurzy akvarelu
- 1 +2 hodiny malování
- Pro mírně až středně pokročilé
Chtěla jsem vám dát na prázdniny či léto dárek, abyste nemuseli odkládat své malování a kreativitu až
na později, ale mohli si ve volné chvíli k akvarelu sednout a nechat se unášet tichým prostorem klidu
a barev.
K ruce mi připadly hned tyto dvě vodní malby, které se k létu skvěle hodí.
U malování motivu moře můžete vzpomínat nebo se těšit na dovolenou v cizině.
A kapky na skle jsou skvělým motivem, kdy vás déšť krásně osvěží i jen tím, že se na něj budete dívat.
Nyní se na tvoření můžete nachystat s předstihem, aby vás pak uprostřed léta nezaskočilo, že chcete tvořit a nemáte čas zdlouhavě hledat, co byste si mohli namalovat.
Kurzy jsou natočené tak, abyste mohli postupovat krok za krokem se mnou. Kdykoliv si můžete video zastavit
a malovat dle svého tempa.
BONUS - Součástí kurzů je i vysvětlení napínání papíru, práce s maskovací kapalinou a doporučené pomůcky.
U obou maleb se zaměříme na techniku mokrý
do mokrého.
V rámci každého kurzu máte 1 bezplatnou emailovou konzultaci.
Cena kurzu
1980 Kč
890 Kč
Jak kurz probíhá
Délka kurzu
Kde kurz probíhá
Bonusová lekce
Kdo vás bude provázet
MgA. Michaela Málková
Jsem výtvarnice, ilustrátorka, maminka dvou krásných dětí a miluji kouzlení s barvami a fantazií. Ke své tvorbě používám hlavně kresbu a akvarel, se kterým pracuji 25 let.
Vedu klienty na živých kurzech akvarelu a kresby především na Vysočině jemnou a láskyplnou energií, aby se co nejvíce naučily a zároveň bylo pro ně malování relaxace.
"Sleduji svět kolem sebe a vnímám nuance materiálů, barev, světel, výrazů lidí a vůbec se snažím vidět krásu, která nás obklopuje."
Reference
Chtěla bych Vám jen poděkovat, že nás tak skvěle vedete, připravujete pro nás ty online kurzy, protože na živý kurz k Vám bych se skutečně nedostala. Je skvělé z pohodlí domova, kdekoli na světě, mít možnost s Vámi tvořit a nechat se vést Vaší zkušenou rukou a dobrou radou, lidským nearogantním přístupem.
Akvarelový kurz mne opravdu nadchnul. Dostala jsem ho jako dárek a nečekala, že se mi kurz bude tolik líbit a že mi malování půjde. Tedy nešlo samo, v druhé lekci - malování krajinky, jsem se musela opravdu kousnout, protože jsem měla pocit, že obrázek nenamaluji. Ale zvítězila jsem. Navíc, vnímám, jak jsem se během těch tří lekcí zlepšila. Takže Míšo moc děkuji za dárek i za vedení a těším se na pokračování.
Absolvovala jsem několik kurzů s Míšou a vždycky jsem byla spokojená, takže o účasti na na víkendovém malování jsem moc dlouho nepřemýšlela a přihlásila se na něj. Bylo to skvělé rozhodnutí. Po celou dobu pobytu byla úžasná atmosféra. Cítila jsem naprosté uvolnění a relax, zmizely myšlenky každodenních starostí a problému. Když jsem se v neděli vracela domů, měla jsem pocit, že se vracím po týdenní dovolené. Miša vedla a vede vlastně všechny své kurzy v přátelském duchu, s pokorou, s humorem, s ochotou každému v jeho tvoření pomoci a povzbudit jeho sebevědomí, a přitom na vysoce profesionální úrovni. Teď se chystám na jednodenní kurz malování zvířat do Jihlavy a věřím tomu, že ačkoliv jsem dosud žádné pořádné zvíře nenamalovala s ní to zvládnu:-). Takže moje jediné doporučení pro Ty co přemýšlí o nějakém jejím kurzu, pro Ty kdo se chce se posunout ve svém malování dál a určitě se mnou budete souhlasit, že zlepšovat se dá vždycky, neváhejte a přijďte se přesvědčit sami.
Milá Míšo, tvůj kurz akverelu bylo to nejlepší, za co jsem poslední dobou utratila peníze! :o) A vůůůbec toho nelituji! Naopak, je naprosto boží, že i tady u nás na "malém" městě se člověk může dostat na kurz akvarelu a nejen to, dokonce pravidelně pokračovat. Pro mě to byla velká díra na trhu, kterou ty jsi perfektně zaplnila. Dlouho jsem pokukovala po podobných kurzech a jsem upřímně nadšená, že jsem si díky tobě mohla splnit svoje malířské choutky 🙂 Setkávání v malé skupině lidí, ty jako milá a trpělivá učitelka, všechny pomůcky půjčené do začátku, rady při malování, pomoc při výběru malířských potřeb, ochota s čímkoliv pomoci a další a další klady byly třešnička na dortu. Pokud někdo stále váhá, tak by neměl! Je to skvělý relax, při kterém vznikají krásná dílka-jedno moje z druhé hodiny už si maminka s radostí pověsila na zeď (... no nevím, možná jen proto, že jsem jí ho tak moc cpala "koukej, koukej, to je krása viď, jak se mi to povedlo,že jo, viď " že jí asi nic jiného nezbylo... :-DD)
Já jsem se s akvarelem setkala před lety a dokonce se s ním učila v rámci studia. Ale až u tebe na kurzu jsem konečně pochopila, jak s ním zacházet a jak skutečně použít to, co tato technika nabízí. Moc děkuji za skvělý kurz. A s bonusem tebe, jako naprosto úžasné, trpělivé, vlídné a vtipné lektorky. 🙂 Díky moc.
Často kladené otázky




